Dołącz do nas

Jesteśmy firmą rodzinną obecną na rynku od ponad 25 lat. Wiemy, że największa nawet pasja i zaangażowanie nie wystarczą bez odpowiednich pracowników chcących rozwijać się w strukturach naszej firmy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i zgrane zespoły, dlatego mamy możliwość zaoferowania nowym osobom najlepszych warunków pracy i rozwoju w naszej organizacji.

Nasi pracownicy wiedzą, że dołączyli do firmy o wiodącej pozycji na rynku polskim – jesteśmy numerem 1 w produkcji kabanosów oraz systematycznie powiększamy udziały rynkowe w innych kategoriach. Rozwijamy skrzydła również na rynkach zagranicznych. Inwestujemy nie tylko w rozwój zakładów produkcyjnych, ale przede wszystkim w rozwój i bezpieczeństwo naszych pracowników.

Otwarta komunikacja, dynamiczne środowisko pracy, duża decyzyjność, możliwości rozwoju i samorealizacji, satysfakcja z pracy – wierzymy, że każdy z tych czynników jest konieczny, by wspólnie tworzyć produkty najlepszej jakości.

Zapewniamy szerokie zaplecze socjalne, konkurencyjne na rynku wynagrodzenie i szereg świadczeń (w tym: prywatna opieka medyczna, abonament sportowy, bony świąteczne, stołówka, dofinansowanie kolonii dla dzieci i szkoleń) – bo wiemy, że ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem i najważniejszą inwestycją.

rozwiń  
zwiń  

Piony

Jesteśmy firmą rodzinną obecną na rynku od ponad 25 lat. Ciągły rozwój i rozbudowa zarówno zakładów produkcyjnych, jak i globalnej infrastruktury sprawia, że w naszych strukturach pracę znajdują osoby o zróżnicowanym stopniu doświadczenia...

Nagrody

Za nasze podejście do pracownika i dobre praktyki HR jesteśmy cenieni nie tylko na rynku, ale także przez niezależne instytucje. Świadczy o tym przyznana nagroda "Solidny Pracodawca Roku" trzy lata z rzędu (2015, 2016, 2017).

Rekrutujemy

Wśród wielu możliwości pracy i rozwoju, jakie oferuje Grupa Tarczyński – każdy może znaleźć coś dla siebie.
Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki aktualnych ofert pracy.stażyści lub absolwenci  
APLIKACJE SPONTANICZNE  

Wśród wielu możliwości pracy i rozwoju, jakie oferuje Grupa Tarczyński – każdy może znaleźć coś dla siebie.
Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki aktualnych ofert pracy.

Jeśli jesteś świeżo po studiach i chcesz zdobyć doświadczenie w wiodącej na rynku firmie produkcyjnej - zapraszamy na staż do Grupy Tarczyński.
Oferujemy 7 miesięczne płatne staże, w oparciu o umowę o pracę. Po stażu z nami współpraca się nie kończy, to dopiero początek,
aby rozpocząć karierę w strukturach naszej firmy.

Wiemy, że wiele osób tuż po studiach nie ma jeszcze sprecyzowanych planów – dlatego jesteśmy elastyczni i staramy się,
żeby stażysta miał możliwość zmiany obszaru w trakcie stażu. A miejsc do wyboru jest mnóstwo – od technologii, przez dział jakości, po zarządzanie produkcją.
Każdy staż to możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami, najnowszymi technologiamioraz stała opieka i wsparcie opiekunów.

Zapraszamy do kontaktu – aplikacje przyjmujemy przez cały rok! Aplikuj!

Jeśli nie widzisz interesującej Cię oferty, która odpowiadałaby Twojemu doświadczeniu lub profilowi zawodowego,
a chcesz z nami współpracować – po prostu wyślij nam swoje CV korzystając z formularza.
Odezwiemy się, jeśli tylko pojawi się możliwość współpracy.

Zapraszamy do kontaktu

Pamiętaj, by w CV zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Kopiuj klauzulę do schowka

Oferty pracy

Wydarzenia

Pracowita wiosna. Poznaj Tarczyńskiego na Targach Pracy.

7 marca 2018

I znów przystępujemy do aktywnego szukania najlepszych! Doszły Cię słuchy, jak dobrze pracuje się z Tarczyńskim? A może jeszcze nie dane Ci było o nas słyszeć, lecz szukasz miejsca z wieloma możliwościami rozwoju, dynamicznego i innowacyjnego, a jednocześnie rodzinnego i dbającego o swoich pracowników? Przyjdź na Targi, poznaj nas i daj się poznać!

Stoisko Tarczyńskiego będzie można odwiedzić na:

  • Absolvent Talend Days w Hali Stulecia we Wrocławiu, 8 marca 2018.
  • Campus Recruitment, na Politechnice Wrocławskiej 14 marca 2018
  • Career Expo w Hali Stulecia we Wrocławiu, 11 kwietnia 2018

„Nie boimy się najlepszym oferować najlepszego – jasnych i przejrzystych warunków wynagrodzenia oraz szerokich możliwości rozwoju. – mówi Kamila Kaczmarek, Kierownik Działu Rekrutacji i Szkoleń. Od początku dbamy o naszych pracowników. Nasze staże są płatne, trwają 7 miesięcy i są oparte o umowę o pracę. A to może być dopiero początek zawodowej drogi!
Wiemy, że młodzi ludzie często jeszcze nie mają sprecyzowanego planu. I dobrze! Ich elastyczność jest ich atutem. Dlatego nasi stażyści mają szerokie możliwości w zakresie poszukiwań obszaru, w którym sprawdzą się najlepiej, a pomagają im w tym doświadczeni specjaliści i opiekunowie. Do tego dochodzi możliwość pracy z najnowszymi technologiami, bo nasza firma nieustanie się rozwija”.

rozwiń  
zwiń